IKamper auto jumta teltis – starptautiski apbalvotas par komfortu, funkcionalitāti un dizainu.

IKamper auto jumta teltis ir ieguvušas starptautisko Red Dot Award balvu – tāpēc, ka tās ir tik pārdomātas, komfortablas un funkcionālas nakšņošanai uz auto jumta. Galvenā šo auto jumta telšu priekšrocība ir ietilpīga iekštelpa – arī pieauguši cilvēki auto jumta teltī var izstiepties visā augumā un ērti sēdēt, jo auto jumta telts ir arī pietiekami augsta. Otra priekšrocība – auto jumta telti var uzstādīt  pāris minūtēs un tikpat ātri arī nojaukt. Auto jumta teltis ir aprīkotas ar dažādām papildus ekstrām, piemēram, ērtu matraci un logiem, kurus var aizklāt ar gaismu necaurlaidīgu materiālu, lai no rīta varētu izgulēties. Auto jumta teltis ir no materiāla, kas labi ventilējas, tas ir arī ļoti izturīgs, IKamper auto jumta telts kalpos daudzas sezonas.

Nakšņošanu auto jumta teltī var izmēģināt ikviens, to iznomājot http://www.weekamper.lv/. Ja auto jumta telts kļūs par neatņemamu Jūs ceļojuma sastāvdaļu, to noteikti ir vērts iegādāties.

 

Auto jumta telts – cik viegli vai sarežģīti ir to uzstādīt?

IKamper auto jumta telti var uzstādīt ātrāk nekā parasto telti, apmēram, minūtes laikā. Tikpat vienkārši šo jumta telti var arī nojaukt/ demontēt. Lai uzstādītu jumta telti, auto jābūt aprīkotam ar šķērsstieņiem, ar vēlamo dinamisko slodzi – 75 kilogrami. Ceļošana vai pārbraucieni ar auto jumta telti ir pasaulē un Eiropā sen zināms veids, telts uzstādīšana uz auto jumta ir pilnīgi droša, nekādā ziņā tai nekaitē. Jumta telti var uzstādīt jebkuras automašīnas modelim – gan uz mini, gan uz apvidus automašīnas. IKamper ir pasaulē zināms auto jumta telšu zīmols, teltis ir maksimāli komfortablas un drošas, lai varētu baudīt pilnvērtīgu atpūtu. Turklāt šīs auto jumta teltis ir arī ļoti izturīgas, pareizi ekspluatējot, kalpo daudzas sezonas. Lai pārliecinātos, kāds jumta telts modelis ir vispiemērotākais Jūs ceļošanas ieradumiem vai pārbraucieniem, iesakām to iznomāt http://www.weekamper.lv/. Pēc tam iegādāties sev vispiemērotāko.

 

Jumta telts – māja uz automašīnas jumts.

Par zīmola IKamper auto jumta teltīm pavisam droši var teikt, ka tās ir tikpat komfortablas kā māja. Lai nakšņošana auto jumta teltī būtu ērta, ir padomāts pilnīgi par visu – sākot ar lielu guļamzonu, kur visā augumā var izstiepties arī pieauguši cilvēki, kā arī ērti sēdēt,  jo auto jumta telts ir pietiekami augsta. Beidzot ar lielu, ērtu matraci un moskītu tīkliem, kas, nakšņojot auto jumta teltī, pasargās no knišļiem.

No rītiem Jūs nepamodinās dienas gaisma, jo logi ir aizklājami ar gaismu necaurlaidīgu materiālu. Iegādājoties auto jumta telti, tā kalpos ļoti ilgi, jo ir izgatavota super izturīga materiāla. Lai pārliecinātos, vai jumta telts ir tieši tas, kas Jums nepieciešams komfortablai ceļošanai, IKamper auto jumta teltis var iznomāt http://www.weekamper.lv/. Protams, tās var arī iegādāties.

 

Jumts telts – vai drošāka nekā tradicionālā?

Auto jumta telts noteikti ir drošāka nakšņošanai, nekā gulēt parastajā teltī uz zemes.

Auto jumta teltī var nakšņot vietās, kur uz zemes celt teltis ir aizliegts. Protams, ja šajā vietā ir atļauts iebraukt un apstāties ar mašīnu.

IKamper auto jumta teltis ir arī aprīkotas ar inovatīvu un drošu slēdzeni.

Auto jumta teltis ir dažāda lieluma – nelielas, kas paredzētas diviem cilvēkiem, kā arī lielākas, kur var nakšņot ģimene divi pieaugušie un bērni.

Auto jumta telts ir laba investīcija, cilvēkiem, kuriem patīk ceļot ar auto. Ļoti ērta šāda auto jumta telts ir arī tālbraucējiem, var ērti un droši nakšņot uz automašīnas jumta – jebkurā vietā, kur var apstāties.

Vispirms iesakām izmēģināt, kā tas ir – nakšņot teltī uz automašīnas jumta. Tādēļ weekamper.lv var iznomāt dažādu modeļu un lieluma jumta teltis, protams, tās var arī iegādāties.

 

Jumta telts – vai komfortablāka nekā parastā telts?

IKamper auto jumta teltis ir radītas tam, lai ērti varētu nakšņot gan pieaugušie, gan bērni. Ir padomāts par visām ērtībām – šajās auto jumta teltīs ir plaša iekštelpa, lai arī pieaugušie cilvēki varētu izstiepties pilnā augumā un arī salikt mantas. Turklāt auto jumta teltī ir arī liels un ērts matracis.

Auto jumta teltis pietiekami augstas, var ērti sēdēt pieaugušie un bērni un vērot zvaigznes caur telts jumtā iebūvēto logu.

Naktī logus  var aizklāt ar gaismu necaurlaidīga materiālu, lai no rīta neuzmodinātu dienas gaisma un saule.

Pie komforta pieder arī drošība – auto jumta teltis ir aprīkotas ar drošu un inovatīvu slēdzeni.

Auto jumta teltis izmanto ne tikai ceļošanai. Tās ir labs risinājums tālbraucējiem, jo jebkurā vietā, kur atļauts apstāties ar mašīnu, var pāris minūšu laikā uzcelt auto jumta telti un izgulēties.

Auto jumta telts ir piedzīvojums, kas ir jāizbauda. www.weekamper.lv tās var gan iznomāt, gan iegādāties.

 

Jumta telts – cik tajā ir vietas?

Jumta teltis, kuras radījis IKamper zīmols, ir speciāli izstrādātas, lai auto jumta teltī būtu iespējami vairāk telpas. Šo telšu priekšrocība – tās ir ļoti komfortablas un aprīkotas, lai varētu ērti un komfortabli nakšņot, piemēram, jumta teltī ir biezs un ērts matracis. Jumta telti varat izvēlēties, atkarībā no cilvēku skaita. Ja ceļojat divatā,  būs pietiekami ērti nelielā jumta teltī, piemēram, IKamper Skycamp Mini Rocky BLACK modeļa. Savukārt, ja ceļojat ar ģimeni, ērtāka būs lielāka jumta telts, piemēram, IKamper Skycamp 2.0 BLACK modeļa. Jumta teltij komplektā ir arī kāpnītes, ērti varēs iekāpt gan pieaugušie, gan bērni.

Ja esat aizrautīgi ceļotāji vai arī jums bieži jāveic gari pārbraucieni ar auto, iesakām izmēģināt IKamper auto jumta telti http://www.weekamper.lv/. Izmēģināšanai to var iznomāt, pēc tam arī iegādāties.

Auto jumta telts – cik cilvēku tajā var nakšņot?
Jumta teltī varēsiet nakšņot gan divatā,  gan visa ģimene. Ikamper auto jumta teltis ir dažādu izmēru. Piemēram, IKamper Skycamp Mini BLACK Auto jumta telts ir paredzēta diviem cilvēkiem. Savukārt IKamper Skycamp 2.0 Rocky Black Auto jumta teltī pilnvērtīgi varēs izgulēties divi pieauguši cilvēki un divi bērni. Turklāt šī jumta telts ir aprīkota ar king size izmēra matraci.
Ietilpīgums ir IKamper jumta telšu priekšrocība, ražotājs ir piedomājis par jumta telts uzbūvi, tajā ir pietiekami plaša iekštelpa, lai varētu ērti sēdēt un gulēt visā augumā gan bērni, gan pieaugušie. Protams, ir dažādas funkcijas, kas šīs auto jumta teltis padara īpaši komfortablas. Teltī ir jumta logs, caur kuru naktī var vērot zvaigznes, savukārt dienā logs dod papildus gaismu, to var aizklāt ar gaismu necaurlaidīgu materiālu, lai netraucēti izgulētos.
Iznomājiet auto jumta telti izmēģināšanai, un Jums vairs negribēsies apmesties parastajā teltī http://www.weekamper.lv/.

 

Jumta telts – kāpēc ir forši gulēt uz auto jumta?

Auto jumta telts un nakšņošanā tajā ir fantastisks piedzīvojums, kas piedod ceļojumam odziņu. Tas ir arī ļoti ērti, jo nav jāmeklē speciāla vieta, jumts telti var uzstādīt uz mašīnas – jebkurā vietā, kur atļauts ilgstoši apstāties ar auto.

Jumta telts ir arī nesalīdzināmi komfortablāka – jau tāpēc vien, ka tā neatrodas uz zemes, tajā nebūs zemes mitruma.  Gulēt uz automašīnas jumta teltī ir arī daudz drošāk, papildus drošībai ir slēdzene.

Varētu rasties jautājums, bet, kā iekļūt auto jumta teltī. Arī par to ir padomāts – komplektācijā ar jumta telti ir vieglas, saliekamas kāpnītes, pa kurām iekļūt auto jumta teltī var ļoti vienkārši.

 

Auto jumta teltis – arvien populārākas arī Latvijā.

Auto jumta teltis jau sen ir populāras gan pasaulē, gan Eiropā. Latvijā tie, kuri  izmēģinājuši nakšņošanu auto jumta teltī, bieži vairs nevēlas apmesties parastajā teltī. Nakšņošana uz auto jumta ir īsts piedzīvojums.

Auto jumta telts ir nesalīdzināmi komfortablāka, tajā ir biezs un ērts matracis, jumta logs, kurš dod dienas gaismu, taču naktī to var aizklāt ar gaismu necaurlaidīgu materiālu, arī kāpnītes, pa kurām var uzkāpt uz jumta telti, kā arī slēdzene – drošībai.

Auto jumta teltis ir lielāka un mazāka izmēra, varat izvēlēties mini jumta telti un baudīt romantiku divvientulībā. Lielāka jumta teltī ērti būs visai ģimenei – diviem pieaugušajiem un bērniem.

Ja Jums patīk ceļot ar auto, noteikti izmēģiniet auto jumta telti http://www.weekamper.lv/.

 

Jumta telts – kādām automašīnām to var izmantot?

Auto jumta telti var uzstādīt  jebkura modeļa automašīnai. Auto jumta telti var uzcelt gan uz mini, gan uz apvidus auto – jāizvēlas tikai atbilstoša lieluma jumta telts.  Pirms uzstādat auto jumta telti, mašīna jāaprīko ar šķērsstieņiem, vēlamā dinamiskā slodze ir 75 kilogrami.

Auto jumta telts tehnoloģija ir izstrādāta jau sen, tādēļ jumta telts ir pilnīgi droša automašīnai, bez bažām var gulēt ģimene ar diviem pieaugušajiem un bērniem.

Nakšņot auto jumta teltī ir arī drošāk nekā parastajā, Ikamper jumta teltis ir aprīkotas ar  izturīgu slēdzeni. Galu galā – auto jumta teltī nakšņojat pietiekami augstu virs zemes, lai justos droši un arī baudītu zināmu eksotiku.

Ja neesat vēl izmēģinājuši ceļošanu ar auto jumta telti, iesakām to noteikti izmēģināt. IKamper auto jumta teltis var gan iznomāt, gan iegādāties http://www.weekamper.lv/.