+371 22040424info@ikamper.lv

PAR SKY4X

iKamper ražo novatoriskas jumta teltis un augstākās kvalitātes āra iekārtas. Telts uz jumta ir sapnis par māju uz koka, pie tam ka telts uz jumta ir lielāks, mobilāks un ērtāks. Ar iKamper jumta telti tūristi var katru nakti izveidot nometni, apstājoties tur, kur viņi vēlas. IKamper jumta teltis padara kempingu vieglu, ērtu un jautru.
 

“Teltis uz jumta iKamper ir mana sapņu māja uz koka. Ikviens, kurš ir izlasījis Mary Osborne sēriju Magic Tree House, sapņo par to, ka viņam ir sava māja uz koka, kas viņu ved uz pasaku. Es arī sapņoju par savu māju uz koka. Ideja par manu māju uz koka, kas noved mani uz visām noslēpumainajām zemēm un neatklātām vietām, aizrauj mani pat tagad. Par savu mazo māju uz koka taps jūsu automašīnas jumts, jūs varat doties jebkurā vietā – savādās zemēs un nezināmās vietās. Katru diena ir tik aizņemta un atkārtota, ka dažreiz es vēlos prom no savas dzīves, lai atpūstos un ieelpotu. Tad es vienkārši uzlikšu telti uz jumta un bušu daļa no dabas. Teltis uz jumta iKamper ved tūristus no ikdienas dzīves uz dabu, uz tuksnesi, kur viņi var redzēt citu daļu no sevis un sajust cilvēku un dabu. Ar teltim uz jumta iKamper mūsu tūristi atgriežas savā bērnībā.”

– Sun Parks

iKamper dibinātājs

Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX