+371 22040424info@ikamper.lv

Kemperu aksesuāri

Ikapmer piedāvā klāstu ar aksesuāriem, ko pievienot automašīnu vai kemperu jumta teltij – SKY4X.  Aksesuāri atvieglos Jūsu un Jūsu ģimenes ikdienu atpūšoties pie dabas.

Vēja deflektors. 

Vēja deflektors samazina vēja pretestību (ietaupa degvielu!) un ir piestiprināts pie sliedēm automašīnas vai kempera jumta telts SKY4X apakšā. Ar deflektora palīdzību vēja plūsma tiek virzīta augšūp, līdz ar to samazinās vēja pretestība, kā arī tiek iegūts mazliet citādāks vizuāls izskats kemperim vai automašīnai, kad SKY4X ir saliktā formā.

Kurpju turētājs

Turiet kurpes prom no dubļiem, smiltīm vai kukaiņiem. Kurpju turētājs spēj turēt līdz sešiem apavu pāriem. Turētājs ietver vāku, lai pasargātu no lietus un rasas. Kurpju turētājs ērti piekarināms no grīdas pagarinājuma, blakus kāpnēm, kas ved uz automašīnas vai kempera jumta telti SKY4X.

Ārējā kabata

Lieliski piemērota kempinga rīku, virtuves piederumu vai toletes piederumu uzglabāšanai. Lai kemperis vai automašīna vienmēr būtu kārtībā ir jāpadomā, kur turēt visus kempinga rīkus. Kabatai ir četras lielas kabatas. Ir iespējams kabatu salocīt, lai to varētu ērti noglabāt. Ērti piekarināms no grīdas pagarinājuma, blakus kāpnēm, kas ved uz automašīnas vai kempera jumta telti SKY4X.

Video turētājs

Kemperis vai automašīna, kuras jumta telts SKY4X pielāgota ērtai filmu, seriālu vai video vērošanai. Pavadiet nakti kopā ar ģimeni vai draugiem skatoties iecienītos video. Video turētājs atrodas Jūsu kempera vai automašīnas jumta telts SKY4X iekšpusē un ērti tur IPad, planšetdatoru vai telefonu.

Iekšējais plaukts

Jums ir grāmatas, brilles, tualetes piederumi vai citas lietas, ko vēlaties nolikt, kamēr Jūs guļat? Glabājiet savas mantas SKY4X automašīnas vai kempera jumta telts stūrī speciāli tam paredzētā plauktā. Piezīme: Savai Sky4xp varat pievienot tikai vienu iekšējo plauktu.

Ikamper ražo novatoriskas jumta teltis un āra iekārtas, kas izstrādātas speciāli automašīnām un kemperiem. Telts uz jumta ir sapnis par māju kokā. Mobīla māja kokā vai uz automašīnas jumta vai kempera jumta, māja – telts ļaus Jums katru nakti izveidot nometni, apstājoties, tur kur vēlaties.

 

 

Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX