Biežāk uzdotie jautājumi
Jumta teltis ir paredzētas uzstādīšanai uz apvidus automašīnām un citiem lieliem transportlīdzekļiem. Mēs iesakām izmantot mūsu teltis uz lielākiem transportlīdzekļiem, taču ir daudz jumta telšu lietotāju ar maziem sedaniem. Tam ir vairāki tiešsaistes forumi. Tomēr mūsu teltīs nevajadzētu uzstādīt uz mini vai kompaktajām automašīnām.

Ar savu universālo montāžas sistēmu iKamper jumta teltis var uzstādīt lielākajā daļā transportlīdzekļu tirgū. Tie ir konstruēti tā, lai tie būtu piestiprināti pie diviem šķērssavienojumiem (ne tieši uz automašīnas jumtiem). Tomēr dažiem īpašiem transportlīdzekļiem uz jumta nav iespējams uzstādīt šķērssavienojumus, tāpēc nevar uzstādīt telti. Izvēloties jumta bagāžnieku, lūdzu, ievērojiet svaru

Jā, tas ir iespējams. Lūdzu, pārbaudiet Skycamp izmērus un mūsu montāžas instrukcijas
Skycamp ir vienāda izmēra, kas atbilst lielākajai daļai transportlīdzekļu jumta bagāžnieku.
Apmēram 70 kg. Pats Skycamp var turēt līdz 400 kg, bet svara ierobežojums lielākoties ir atkarīgs no jūsu šķēršsijam un automašīnas jumta.
Parasti šķēršsijas kravas ietilpība norāda dinamisko (kustīgo) slodzi, nevis statisko slodzi. Kad jūsu automašīna ir novietota stāvvietā, šķēršsijas var uzņemt daudz vairāk svara nekā pārvietojoties.
Jā! Pat ja Skycamp ir salocīts, joprojām ir pietiekami daudz vietas guļammaisam, spilveniem vai apģērbam. Jūs varat skatīties videoklipu par gultas piederumiem Skycamp
Viegli! Jūs varat to uzstādīt un atvienot, izmantojot tikai vienu atslēgu (13 mm atslēgu). Skycamp svars ir tikai aptuveni 70 kg, kas ir neticami viegls, ņemot vērā tā izmēru, kad tas ir atvērts. To var uzstādīt divi spēcīgi cilvēki vai ļoti viegli – četri. Pirmo reizi telts uzmontējot transportlīdzeklī, tas aizņems mazāk nekā 30 minūtes, un noņemt mazāk nekā 10 minūtes.
Jūsu automašīnai ir nepieciešams tikai jumta bagāžnieks, un 13 mm uzgriežņu atslēga, lai stiprinātu skavu skrūves. Visas citas palīgierīces ir iekļautas telti.
Jā. Viena persona var viegli aizvērt telti bez jebkādām grūtībām.
Mēs mainām bojāto detaļu 2 gadus par brīvu. Jebkādas nepieciešamās rezerves daļas tiks aizstātas ar minimālajām izmaksām 3 gadus pēc pirmajiem 2 gadiem.
Aptuveni 160 kg. Lai nodrošinātu maksimālu drošību, kāpnes jāuzstāda pareizā leņķī (ideālā gadījumā 70 ° leņķī pie kāpņu pamatnes).
Jā, tā ir. Kāpnēm ir 3 izmēri
Skycamp ir uzstādīts uz jūsu jumta bagāžnieka šķerssijam, izmantojot četras skavas (8 skrūves). Lai būtu grūti neuzkrītoši nozagt, jūs varat iegādāties montāžas kronšteinu slēdzenes (pretzagļu slēdzenes), lai nodrošinātu papildu drošību.
Telts ir pieejama divos materiālos: jūsu izvēle – Polyester 210D vai Poli-kokvilna. Poli-kokvilna maisījums ir ļoti elpojošs, taču pēc lietus jāizžāvē materiāls, lai izvairītos no pelējuma veidošanās. Poliestera audums ir vieglāks un neprasa īpašu piesardzību, ja kļūst mitrs.
Lai gan ir daudz faktoru, kas jāapsver (temperatūra, mitrums, vējš utt.), Mūsu klienti ir izmantojuši mūsu jumta teltis gan vasarā, gan ziemā. Poli – kokvilnas maisījuma gaisa caurlaidība padara to par labu izvēli gan vasaras, gan ziemas kempingos, un alumīnija korķa paneļi un matracis piedāvā izolāciju ziemā.

Interesē cenas vai citi produkti?