Ērču izņemšanas ierīce – drošai aizsardzībai pret inficēšanos

Ierīce ērču izņemšanai KICK THE TICK® ir noderīga un praktiska, jo pasargā ne tikai pret inficēšanos ar ērču encefalītu, bet arī citām infekcijām – Laimas slimību, babeziozi u.c. Sasaldējot ērci ar šo medicīnisko ierīci ērču izņemšanai, tiek kavēta infekciozo siekalu pārnešana, tādēļ ir daudz mazāks risks, ka infekcija varētu izplatīties organismā. Rīcībai ērce piesūkšanās gadījumā jābūt sekojošai – sākumā ērci sasaldējiet ar ērču izņemšanas ierīces komplektā esošu aerosolu. Pēc tam ērci ar speciālu instrumentu – āķīti, kas arī ir ērču izņemšanas ierīces komplektā, uzmanīgi noņemiet. KICK THE TICK® var izmantot gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Pēc ērces noņemšanas noteikti nomazgājiet rokas, arī tad, ja rokās bijuši cimdi.

Rūpējieties par sevi un nēsājiet līdzi šo ērču izņemšanas ierīci, lai pasargātu sevi neparedzētās situācijās.

 

Ērces sasaldēšana ar ierīci ērču izņemšanai.

Ērces sasaldēšana ir efektīvs veids, kā novērst infekcijas izplatīšanos organismā. Medicīniskā ierīce ērču izņemšanai KICK THE TICK® ir izstrādāta pēc šāda principa. Sastāv no diviem komponentiem – aerosola, kuru uzpūšot ērcei, tā tiek sasaldēta. Otrs ērču izņemšanas ierīces elements ir speciāls āķītis, ar kuru ērci var saudzīgi noņemt. Tā tiek novērsts infekcijas izplatīšanās risks. Dodoties darbā, ērču izņemšanas ierīci KICK THE TICK® var ielikt kabatā vai somā. Turklāt to var lietot gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem.  Šī ērču izņemšanas ierīce padarīs Jūsu atpūtu drošāku un komfortablāku.

 

Ērču izņemšanas ierīce – pirmā palīdzība, sastopoties ar ērci

Ierīces ērču izņemšanai ir dažādas. Viena no praktiskākajām, kas ar augstu efektivitāti pasargā pret inficēšanos, ir KICK THE TICK® ērču izņemšanas ierīce. Rīcības plāns, pamanot piesūkušos ērci, ir vienkāršs. Uzpūšot aerosolu, kas ir ērču izņemšanas ierīces komplektā, tā tiek sasaldēta. Nākamais solis – ir ērces saudzīga noņemšana, to veic ar ērču izņemšanas ierīces komplektā esošu speciālu instrumentu – āķīti.

Ērču izņemšanas ierīci Jūs varat izmantot gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Ar ērču izņemšanas ierīci kabatā – vasara ir daudz drošāka.

 

Ērču izņemšanas ierīce, kurai jābūt aptieciņā

Ērču izņemšanas ierīce KICK THE TICK® ir paredzēta, lai droši atbrīvotos no piesūkušās ērces, maksimāli samazinot infekcijas izplatīšanās risku organismā. Šī ērču izņemšanas ierīce sastāv no  diviem komponentiem – aerosola, kuru uzpūšot virsū ērcei, tā tiek sasaldēta. Otrs komplekta elements ir ierīce ērču izņemšanai – speciāls instruments – āķītis, ar kuru ērci var saudzīgi noņemt. KICK THE TICK® ir medicīniska ērču izņemšanas ierīci, un tas apstiprina tās efektivitāti. To var lietot cilvēkiem un dzīvniekiem. Pēc ērces noņemšanas nodezinficējiet koduma vietu ar spirtu, kā arī pārliecinieties, ka esat  izņēmis ērci pilnībā.

Dodoties dabā, nēsājiet līdzi šo ērču izņemšanas ierīci, un tā pasargās no inficēšanās, sastopoties ar ērci.

 

Ērču izņemšanas ierīce – operatīvai rīcībai

Ērču izņemšanas ierīcei KICK THE TICK® jābūt pie rokas, konstatējot, ka ir piesūkusies ērce. Ērču izņemšanas ierīces komplektā ir aerosols ērces sasaldēšanai un ierīce tās izņemšanai – āķītis, ar kuru var saudzīgi  noņemt ērci. Inficētai ērcei vīruss atrodas siekalu dziedzeros, tādēļ ar ērču izņemšanas ierīci tā vispirms tiek sasaldēta ar aerosolu. Otrais solis, ir  kad ērce tiek saudzīgi noņemta ar speciālu instrumentu – āķīti. Būtiski  ir tas, ka šī ērču izņemšanas ierīce ir medicīniski apstiprināta. Tas ir pierādījums tam, ka tā ir efektīva. Operatīvi rīkojoties ar ērču izņemšanas ierīci KICK THE TICK®, Jūs varat novērst infekcijas izplatīšanos organismā. Lietojiet ierīci gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem.

 

Ērču izņemšanas ierīce – drošai atpūtai dabā

Dodoties baudīt dabas tuvumu, svarīgi būtu atcerēties, ka var nākties saskarties ar ērcēm, kuras var pārnēsāt dažādas slimības. Efektīva ērču izņemšanas ierīce šādā situācijā ļoti noder! KICK THE TICK® ir vienkārša, taču arī ļoti efektīva ērču izņemšanas ierīce. Tā ir medicīniski apstiprināta, tādēļ varat būt drošs, kas ar šo ērču izņemšanas ierīci – varēsiet efektīvi samazināt infekcijas izplatīšanās risku organismā. Ērču izņemšanas ierīcei ir divas darbības – vispirms ērci ar aerosolu sasaldē, pēc tam saudzīgi ar ērču izņemšanas ierīci izņem. Šo procesu var veikt 5 – 10 minūšu laikā. Atcerieties, ka ērce ar ērču izņemšanas ierīci jāizņem lēnām un uzmanīgi, jo tās mutes daļa ir cieši ieurbusies ādā un var notrūkt.

Esiet modri, un parūpējieties, lai vienmēr līdzi ir ierīce ērču izņemšanai!

 

Ērču izņemšanas ierīce – efektīvai lietošanai cilvēkiem un dzīvniekiem.

Ērču izņemšanas ierīcei KICK THE TICK® jābūt pie rokas, konstatējot, ka ir piesūkusies ērce. Ērču izņemšanas ierīces komplektā ir aerosols ērču sasaldēšanai un ierīce ērču izņemšanai – instruments āķītis, ar kuru var saudzīgi izņemt ērci. Vīruss atrodas inficētai ērcei siekalu dziedzeros, tādēļ ar šo ērču izņemšanas ierīci ērce vispirms tiek sasaldēta ar aerosolu. Otrais solis, ir  kad ērce tiek saudzīgi noņemta ar speciālu – āķīti.  Operatīvi rīkojoties ar šo ērču izņemšanas ierīci, Jūs varat efektīvi novērst infekcijas izplatīšanos organismā.

 

Ērču izņemšanas ierīce – samazina infekcijas izplatīšanās risku.

Ērču izņemšanas ierīce KICK THE TICK® ir mūsdienīgs risinājums, lai samazinātu saslimšanas risku gadījumā, ja ir piesūkusies ērce. Šī ērču izņemšanas ierīce ir medicīniski apstiprināta, tās darbības princips samazina iespēju saslimt.  Ar encefalītu inficētai ērcei vīruss atrodas siekalu dziedzeros, tādēļ vispirms tiek veikta ērces sasaldēšana ar aerosolu, kas ir ērces  izņemšanas ierīces komplektā. Nākamais solis – ar speciālu āķīti (ierīci ērču izņemšanai) tā tiek saudzīgi izņemta. Šo ierīci var izmantot gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem.

Ar ērču izņemšanas ierīci KICK THE TICK® kabatā vai aptieciņā – jutīsieties daudz drošāk un komfortablāk.