Jumta kaste  – būvmateriālu un darba rīku pārvadāšanai

Automašīnas jumta kastes izmanto ne tikai hobiju un atpūtas inventāra pārvadāšanai. Izvēloties atbilstoša lieluma un ietilpības jumta kasti, tajā var pārvadāt arī būvmateriālus, darba rīkus un citu kravu. Ja pārvadājat kravu, kas varētu kustēties vai saslīdēt, noteikti izvēlieties jumta kasti ar speciāliem stiprinājumiem iekšpusē, ar kuriem var nostiprināt kravu.

Čehu zīmola HAKR  Strong modeļa jumta kaste ir piemērota dažādu kravu, piemēram, būvmateriālu pārvadāšanai. Jumta kastei priekšpusē ir metāla plāksne, kas rada  papildus drošību.

Noteikti pievērsiet uzmanību automašīnas augstumam kopā ar jumta kasti. Vietās, kur ir ierobežots iebraukšanas augstums, neuzmanīgi iebraucot, jumta kaste var tikt sabojāta vai deformēta.

Ja jumta kaste nepieciešama retu reizi vai arī vienreizējas kravas pārvadāšanai, iespējams, izdevīgāks pakalpojums ir jumta kastes noma.  https://weekamper.lv varat izvēlēties dažāda lieluma, augstuma, ietilpības jumta kastes nepieciešamās kravas pārvadāšanai.

 

Jumta kastes – slēpotājiem, copētājiem, dabas mīļiem.

Jumta kaste ir ērts risinājums cilvēkiem, kas aizraujas ar  hobijiem, kur ir nepieciešams ekipējums, ar auto dodas pārgājienos, ceļojumos. Jumta kastē var salikt visu, kam automašīnas salonā īsti nav vietas – snovborda ekipējumu, slēpes, makšķeres, ceļojuma koferus u.c. Īpaši, tad, ja bieži dodaties ceļojumos, iegādājoties jumta bagāžnieku, izvērtējiet, kāds būs automašīnas augstums no zemes kopā ar jumta kasti. Daudzviet, iebraucot ar automašīnu, ir augstuma ierobežojumi, piemēram, pārvietojoties ar prāmi vai pazemes autostāvvietā. Iegādājoties vai iznomājot jumta kasti, to derētu iepriekš izvērtēt un  izvēlēties atbilstoša augstuma jumta kasti.

 

Jumta bagāžnieki – ko var pārvadāt?

Jumta bagāžnieks ir paredzēts tam, lai pārvadātu mantas, kurām automašīnas salonā īsti nav vietas. Protams, saprāta robežās, ieteicamais maksimālais svars, ko pārvadāt jumta bagāžniekā, ir 50 kilogrami. Īpaši tad, ja Jums ir neliela automašīna, jumta bagāžnieks ir nenovērtējams. Tajā varēsiet salikt mantas, kas aizņem jau tā nelielo automašīnas salonu.

Atkarībā jumta bagāžnieka lieluma un ietilpības, tajā var pārvadāt jebko – snovborda vai slēpošanas ekipējumu, SUP dēli, darba instrumentus, būvmateriālus u.c.

Ja katru reizi jāpārvadā cita veida mantas vai arī jumta bagāžnieks tiek lietots reti, izdevīgāks pakalpojums ir jumta bagāžnieki – noma. Jūs varat iznomāt tieši tāda lieluma un  ietilpības jumta bagāžnieku, kāds Jums nepieciešams.

Ja vēlaties uzzināt, kāds jumta bagāžnieks būtu piemērotākais tieši Jums, ieskatieties ražotāja HAKR klāstā https://weekamper.lv. Šie jumta bagāžnieki ir dažādas ietilpības, ražoti no izturīgiem materiāliem un kvalitatīvas furnitūras, tādēļ uzticami kalpos mantu pārvadāšanai jebkurā gada laikā un laikapstākļos.

 

Jumta kaste – kā droši uzstādīt?

Čehu ražotāja HAKR jumta kastes atbilst visām Eiropas prasībām, un protams, tās ir arī ļoti drošas. Nav jāraizējas, ka jumta kaste varētu ceļā nokrist.

Jumta kaste tiek stiprināta uz automašīnas jumta šķērsstieņiem ar speciālām skavām. Ērtāk jumta kasti ir nostiprināt divatā, to var izdarīt 5-10 minūšu laikā.

Ja Jūs bieži noņemat jumta kasti, ieteicams ir izmantot HAKR zīmola speciālo stiprināšanas sistēmu, ar to ļoti vienkārši jumta kasti var nostiprināt pāris minūšu laikā.

Jumta bagāžnieku var arī pieskaņot automašīnas dizainam, piemēram, HAKR piedāvājumā ir melni lakoti jumta bagāžnieki, ļoti eleganti var pieskaņot tumšas krāsas automašīnai.

 

Jumta bagāžnieki – kā atbrīvot  vietu automašīnas salonā?

Jumta bagāžnieki ir paredzēti tam, lai pārvadātu mantas, kurām automašīnas salonā īsti nav vietas. Būtībā tā ir ietilpīga jumta kaste, kurā var ievietot lielgabarīta priekšmetus vai arī lielāku daudzumu mantu.

Uz automašīnas jumta tiek stiprināti jumta šķērsstieņi, savukārt uz tiem –  jumta bagāžnieks. Tajā var salikt, ko vēlas – ceļojuma mantas, snovborda dēli, SUP dēli, cita veida atpūtas vai sporta ekipējumu. Īpaši, ja ģimenē esat vairāki cilvēki, jums ir hobiji, piemēram, ceļošana, riteņbraukšana, slēpošana, jumta bagāžnieks ievērojami atvieglos dzīvi. Čehu ražotāja HAKR jumta bagāžnieki, kurus var iegādāties vai iznomāt https://weekamper.lv, ir ļoti praktiski un dažādas ietilpības –  no 300 līdz 500 litriem.

Ja Jums reti ir nepieciešama jumta kaste vai arī katru reizi ir jāpārvadā kas cits, tad jumta bagāžnieks – noma ir lielisks pakalpojums. Atkarībā no tā, kas jāpārvadā, var iznomāt piemērotākās ietilpības jumta bagāžnieku.

 

Jumta kaste – kā izvēlēties kvalitatīvu par budžeta cenu?

Jumta kastes, kas tiek piedāvātas tirgū, cenas ziņā ir būtiski atšķirīgas. Zināmu brendu jumta kastes dabiski ir dārgākas, jo pircējam jāmaksā par zīmolu. Čehu ražotāja HAKR jumta kastes kvalitātes ziņā ir līdzvērtīgas pasaulē zināmu zīmolu jumta kastēm, taču cena ir apmēram divas reizes zemāka. Taču pircējs var būt drošs par kvalitāti, jo HAKR jumta kastes tiek ražotas Čehijā un atbilst visiem Eiropas kvalitātes standartiem. Jumta kastēm ir  veikts City Crash tests. Tās ir testētas pilsētvidē, kā arī avārijas situācijās, kas apliecina, ka šīs jumta kastes ir izturīgas, praktiskas un, atbilstoši ekspluatējot, kalpos desmit un vairāk gadu.

 

Jumta bagāžnieks – cik maksā kvalitatīvs budžeta klases?

Jumta bagāžnieki cenas ziņā dažkārt atšķiras pat uz pusi. Pasaulē zināmu zīmolu jumta bagāžnieki ir salīdzinoši dārgāki, jo jāmaksā par zīmolu. Ja vēlaties kvalitatīvu jumta bagāžnieku ar drošiem, izturīgiem stiprinājumiem, metāla eņģēm, Čehu zīmola HAKR budžeta klases jumta bagāžnieks maksā vidēji 260,00 – 300,00 eiro. https://weekamper.lv/ piedāvājumā ir standarta jumta bagāžnieki.  Tie ir populārākie un arī cenas ziņā salīdzinoši lētāki, praktiski, izstrādāti no izturīga materiāla, pelēkā neuzkrītošā tonī. Jumta bagāžnieki ir pieejami dažādu izmēru, ietilpības un ar atšķirīgu funkcionalitāti.

 

 

Jumta bagāžnieki – cik ilgi kalpo?

Jumta bagāžnieki, kas ražoti atbilstoši Eiropas standartiem, kalpo desmit gadu un ilgāk. Čehijā ražotajiem HAKR  jumta bagāžniekiem ir City Crash test sertifikāts. Tas ir apliecinājums tam, ka šie jumta bagāžnieki ir piemēroti ekspluatācijai pilsētvidē un testēti arī avārijas situācijās.

Protams, jumta bagāžniekam nepieciešama atbilstoša lietošana. Iebraucot, piemēram, pazemes autostāvvietā vai uz prāmja, jāievēro pieļaujamais braukšanas augstums, jārēķinās, ka automašīna, uz kuras ir jumta bagāžnieks ir krietni augstāka.

Ļoti svarīgi ir izvēlēties piemērotu braukšanas ātrumu – HAKR jumta bagāžniekiem ieteicamais braukšanas ātrums ir 110-130 kilometri. Jumta bagāžnieku arī nevajadzētu pārslogot – optimālais svars ir 50 kilogrami.

 

Jumta kastes – ko nozīmē City Crash test sertifikāts?

Jumta kastes, kam ir City Crash test sertifikāts, ir testētas pilsētvidē. Čehu ražotāja HAKR jumta kastēm ir šāds sertifikāts, un tas apliecina, ka jumta kastes izturīgi un praktiski kalpo pilsētvidē.

Protams, jāievēro vienkārši jumta kastes lietošanas nosacījumu. Piemēram, jārēķinās, ka uz automašīnas atrodas jumta kaste. Iebraucot, piemēram, pazemes autostāvvietā, jāievēro iebraukšanas augstums, lai jumta kaste netiktu salauzta vai deformēta.

Tāpat jāņem vērā, ka, braucot ar automašīnu, uz jumta kasti iedarbojas spiediens, vēja pretestība un citi apstākļi, HAKR jumta kastēm vēlamais pieļaujamais braukšanas ātrums ir 110 – 130 kilometri. Savukārt jumta kastē ieteicamais svars ir līdz 50 kilogrami.

www.weekamper.lv var iegādāties vai iznomāt dažādu modeļu, izmēra, ietilpības jumta kastes, ar daudzveidīgām funkcijām. Uz vietas vienmēr ir konsultants, kas ieteiks piemērotāko jumta kasti, atkarībā no tā, ko plānojat pārvadāt.

Jumta bagāžnieks – atverams no abām pusēm.

Vairums HAKR klāstā piedāvātie jumta bagāžnieki ir atverami no abām pusēm. Tas ir ļoti ērts risinājums. Ja jumta bagāžnieks ir, piemēram, 80 centimetru garš, pilns ar mantām, atverot to,  ir grūti sasniegt mantas, kas atrodas jumta bagāžnieka tālākajā malā. Jumta kaste, kuru var atvērt no abām pusēm, ir daudz parocīgāka. Ērti varēsiet sasniegt mantas visā platībā.