+371 22040424info@ikamper.lv

Kemperiem pievienota istaba

Pievienota istaba ir lielisks veids, kā iegūt vairāk platības Jūsu kemperim vai automašīnai. Uzstādīt pievienoto istabu kemperim vai Jūsu automašīnai ir viegli un intuitīvi.  Jauniegūtā telpa ir 100% ūdensizturīga, jo kemperim pievienotā istaba ir no poliestera auduma ar 3000 mm PU pārklājumu. Arī sausā un karstā laikā kemperim vai automašīnai pievienotās istabas trīs lielās durvis ir iespējams pārvērst par nojumēm. Kemperim vai automašīnai pievienotās istabas papildus stabus, kas nepieciešami durvju pārvēršanai nojumēm, var iegādāties atsevišķi. Divi skaidri uretāna logi pievienotās istabas āŗejos stūros. Pievienotu istabu nevar izmantot ja kemperim vai automašīnai vienlaikus uzstādīta nojume vai vinila nojume.

Ikamper ražo novatoriskas jumta teltis un āra iekārtas, kas izstrādātas speciāli automašīnām un kemperiem. Telts uz jumta ir sapnis par māju kokā. Mobīla māja kokā vai uz automašīnas jumta vai kempera jumta, māja – telts ļaus Jums katru nakti izveidot nometni, apstājoties, tur kur vēlaties.

Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX