+371 22040424info@ikamper.lv

Kemperis ar SKY4X

SKY4X sniedz Jums brīvību veidot nometni, kad un kur vien vēlaties – tā ir ērta nometne uz Jūsu automašīnas, kempera jumta. SKY4X ir ietilpīgs, tas nodrošinās komfortu un ērtības 2 pieaugušajiem un 2 bērniem vai 3 pieaugušajiem turpat uz Jūsu kempera vai automašīnas jumta. Izveidojiet papildus telpu, ērtu guļamvietu uz kempera vai auto Jumta minūtes laikā. SKY4X ir izsaiņojams un uzstādāms isākā laikā par minūti. Izvēlaties sava cietā korpusa krāsu, kāpņu garumu un pielāgojiet savu SKY4X ar plašu aksesuāru izvēli, lai pielāgotos tieši Jūsu vēlmēm un Jūsu automašīnas, kempera prasībām. SKY4X ir viegli noņemams audums – pārejiet uz režģa telti vasarā un atpakaļ uz auduma telti vēsākā laikā. Telts uz kempera vai automašīnas jumta radīs komfortu gan siltā, gan vēsā laikā. SKY4X kemperu vai automašīnu jumtu teltīm tiek izmantots Poly-kokvilnas audums. Poly-Kokvilna ir elpojošs (kondensāts mazāks), bet tajā pašā laikā izolējošs materiāls. SKY4X bez papildus elementiem neprasa papildus laukumu, kā tikai Jūsu automašīnas vai kempera jumtu.

Ikamper ražo novatoriskas jumta teltis un āra iekārtas, kas izstrādātas speciāli automašīnām un kemperiem. Telts uz jumta ir sapnis par māju kokā. Mobīla māja kokā vai uz automašīnas jumta vai kempera jumta, māja – telts ļaus Jums katru nakti izveidot nometni, apstājoties, tur kur vēlaties.

Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX