+371 22040424info@ikamper.lv

Kempera SKY4X pretzagļu slēdzenes

Pasargājiet savu uz automašīnas vai kempera jumta piestiprināto SKY4X no zagļiem. Lai pasargātu savu mobīlo koka māju – SKY4X, izvēlieties pretzagļu slēdzenes. Automašīnas vai kemperi lielāko daļu sava laika pavada nepieskatītas, tāpēc SKY4X var kļūt par vieglu mērķi zagļiem. Apmeklējot masu, vairāku dienu pasākumus, kuros esat nolēmis nakšņot SKY4X teltī, piemēram, festivāli, lielāko diennakts daļu Jūsu kemperis vai automašīna būs nepieskatīta un brīvi pieejama citiem cilvēkiem, tādējādi zagļiem izdevīgs brīdis nozagt no Jūsu kempera vai automašīnas jumta SKY4X. Tērauda (SUS304) pretzagļu slēdzenes tiek uzstādītas virs montāžas stiprinājuma uzgriežņiem, lai novērstu to atskrūvēšanu tādā veidā nodrošinot SKY4X palikšanu uz kempera, automašīnas jumta. Komplektā ietilpst divas slēdzenes, un katru no tām var piestiprināt pie šērssijas, lai nodrošinātu, ka Jūsu SKY4X netiks noņemts no kempera vai automašīnas jumta.

Ikamper ražo novatoriskas jumta teltis un āra iekārtas, kas izstrādātas speciāli automašīnām un kemperiem. Telts uz jumta ir sapnis par māju kokā. Mobīla māja kokā vai uz automašīnas jumta vai kempera jumta, māja – telts ļaus Jums katru nakti izveidot nometni, apstājoties, tur kur vēlaties.

Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX