Tehniskā informācija

Skycamp specifikācija

Montāžas instrukcijas

SVARĪGI:

Jūs piekrītat un apliecināt, ka jūsu pienākums ir noteikt, vai jūsu automašīna vai piekabe ir piemērota un droša Skycamp lietošanai un uzstādīšanai.

​Jūsu jumta bagāžniekam un reliņiem jātur dinamisku svara slodzi, kas ir vismaz 75 kg, jūsu reliņiem ir jāatrodas vismaz 76 cm attālumā, un jūsu automašīnai ir jābūt slodzes ierobežojumam virs 75 kg. Lūdzu, sazinieties ar transportlīdzekļa ražotāju attiecībā uz slodzes ierobežojumiem un, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neiesakam uzstādīt Sky4x kompaktajās automašīnās.) Neievērojot šos norādījumus, var ne tikai sabojāt automašīnu, bet arī radīt nopietnus ievainojumus.

Trepes

Skycamp trepes nāk 2 izmēru: standarta ( 211cm) un garš (239cm). Šie augstumi ir maksimālais attālums no zemes līdz jūsu jumta bagāžnieka / reliņiem (pašas trepes ir 230 un 260 cm).

Audums

Poly 210D

Poly 210D materiāls ātri izžūst un prasa nelielu apkopi. Tas ir izturīgāks pret rīvēšanu un pelējumu, bet tam ir arī trukumi. Poly 210D nav labs siltumizolators salīdzinājumā ar kokvilnu, tāpēc tajā ir karsts siltuma un auksts aukstuma. Poly 210D nav elpojošs, tādēļ telts iekšpusē var veidoties kondensāts.

Audums

Poli-kokvilna

Poly-Kokvilna ir elpojošs (mazāka iespēja kondensācijas) un izolē ļoti labi. Jums nebus tik karsts siltā dienā, un auksts, kad ir vēss. Tas ir smagāks par Poly 210D, bet tā svara un izolācijas īpašību dēļ tas ir klusāks, ja ir brīze. Šis audums var kalpot ilgāk un ir izturīgāks pret kaitīgiem UV stariem. Poly-Kokvilna audums ir ūdensnecaurlaidīgs, taču, lai izvairītos no pelējuma, pirms salocīšanas to rūpīgi jāizžāvē .

Izpratne par ugunsizturības līdzekļiem

Poly-Cotton audums teltis ir divās dažādās versijās: viens ir apstrādāts ar antipirenu (FR), bet otrs nav (FR free).

Antipirēni (FR), tiek piemēroti dažāda veida materiāliem (bērnu pidžamas, mēbeles, aizkari, teltis), lai novērstu uguns izplatīšanos. Šīs vielas ir ļoti izplatītas telšu audumos, lai atbilstu normatīvam uzliesmojamības prasībām. iKamper Poly 210D materiāli (telts, nojumes) un FR Poly-Kokvilnas audums ir apstrādati ar antipirēniem un atbilst rūpniecības uzliesmošanas standartiem, tādiem kā CPAI-84 standarts, ko izmanto ASV 7 valstīs (CA, LA, MA, MI, MN, NJ vai NY) un Kanādā.

Atkārtota mūsu izpratne par antipirēniem

Pašreizējais telts degšanas standarts vairākām valstīm ASV un Kanādā, CPAI-84, tika izveidots 1976.gadā, lai ierobežotu ugunsgrēka risku audekls teltīs, kas pārklāti ar vasku. Kaut arī antipirēni piedāvā potenciālo ieguvumu no ugunsgrēka noveršanas, telšu audumi ir ievērojami attīstījušies, un pētījumi liecina, ka dažas no šīm ķīmiskajām vielām var būt kaitīgas cilvēkiem un videi. Dabīgais Poly-Kokvilnas audekla materiāls ir arī elpojošs, un tādēļ iKamper standarta audums Skycamp ir FR-Free versija.

Apvalka krāsa

Ikamper.LV Kemperi Kemperu Noma Auto Jumta Teltis

Melns

Ikamper.LV Kemperi Kemperu Noma Auto Jumta Teltis

Balta

Ikamper.LV Kemperi Kemperu Noma Auto Jumta Teltis

Rocky black