+371 22040424info@ikamper.lv

Kemperu Telts iekšējās izolācijas apvalks

Telts iekšējā izolācija tiek piestiprināta pie Jūsu, uz kempera vai automašīnas jumta uzstādītā, SKY4X iekšpuses un pievieno papildus izolācijas slāni. Tas nodrošinās komfortu un siltumu arī vēsās naktīs. Atrodoties uz kempera vai automašīnas jumta Jūs daudz vairāk jutīsiet vēju, šī iekšējā izolācija bloķēs caurvējus un palīdzēs saglabāt SKY4X siltumu. Iekšējās izolācijas uzstādīšana teltī aizņem mazāk par desmit minūtēm un to var atstāt uz kempera vai automašīnas jumta uzstādītā SKY4X iekšpusē, kad tā ir salocīta vienkārši atvienojiet to. Visus trīs logus un ieejas durvis ir iespējams viegli sarullēt, lai ērti piekļūt.

Izvēlieties vienu no trim tālāk norādītajām krāsām

Ziloņkaula (poli-kokvilna)

Pastel-zilā (poli-kokvilna)

Tumšs (poliesteris)

Iekšējā izolācija sniegs Jūsu uz automašīnas vai kempera jumta uzstādītā SKY4X komfortu un palīdzēs Jums sasildīties., pievienojot vairāk izolācijas, bloķēs caurvējus un palīdzēs Jums saglabāt ķermeņa siltumu, lai kur un siltā vai vēsā klimatā Jūs esat nolēmis apturēt savu kemperi vai automašīnu un veidot nometni. Telts netiek uzsildīta, tāpēc, lūdzu, sagatavojiet piemērotu guļamvietu aukstajām naktīm. Telts iekšējā izolācija ir ieteicama ja esat nolēmis izmantot uz kempera vai automašīnas jumta piestiprināto SKY4X telti ziemas apstāķļos.

Ikamper ražo novatoriskas jumta teltis un āra iekārtas, kas izstrādātas speciāli automašīnām un kemperiem. Telts uz jumta ir sapnis par māju kokā. Mobīla māja kokā vai uz automašīnas jumta vai kempera jumta, māja – telts ļaus Jums katru nakti izveidot nometni, apstājoties, tur kur vēlaties.

Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX