+371 22040424info@ikamper.lv

Kempera Tents

Tents, kas uzstādama klāt Jūsu jau iepriekš uz automašīnas vai kempera jumta uzstādītajai SKY4X teltij, ir kā slēptuve no lietus un patvērums ēnā no saulaina laika. Tentu pievienot automašīnai vai kemperim uz jumta uzstādītajai teltij ir viegli un intuitīvi. Tents ir 100% ūdensizturīgs, tādējādi Jūs iegūsiet papildus sausu un no saules stariem pasargātu platību tieši blakus Jūsu kemperim vai automašīnai. Tents ir plata izmēra, kas sniedz daudz patvēruma. Piestiprināšana ir viegla, tents stiprinās klāt ar rāvējslēdzēju pie, uz Jūsu automašīnas vai kempera jumta, uzstādītās telts. Tentu nevar izmantot kopā ar pievienotu istabu vai vinila nojumi, kas uzstādīta pie kempera vai automašīnas jumta telts.

Ikamper ražo novatoriskas jumta teltis un āra iekārtas, kas izstrādātas speciāli automašīnām un kemperiem. Telts uz jumta ir sapnis par māju kokā. Mobīla māja kokā vai uz automašīnas jumta vai kempera jumta, māja – telts ļaus Jums katru nakti izveidot nometni, apstājoties, tur kur vēlaties.

Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX