+371 22040424info@ikamper.lv

Kemperis | Tīkla telts kemperim

Ideāli piemērots karstam laikam. Tīklu telti var pievienot jebkuram regulāram SKY4X, kas uzstādīts uz Jūsu kempera vai automašīnas. Jau iepriekš uz automašīnas vai kempera uzstādītajai teltij noņemiet savu standarta audumu un ievietojiet tīklu teltī, lai karstos vasaras mēnešos uz Jūsu automašīnas vai kempera uzstādītās telts ventilācija uzlabotos.  Telts apakšā atrodas audums, kas sniedz Jums privātumu. Uz kempera vai automašīnas uzstādītās tīkla telts augšpusē ir rāvējslēdzējs, kas ļauj Jums piecelties un attīt lietus aizsardzību. Pie sieta telts tā pat kā pie standarta telts var tikt pievienoti: pievienota istaba, tents un vinila nojume, tikai ne vienlaicīgi. Visi šie produkti radīti, lai tos varētu uzstādīt kemperim vai automašīnai.

Ikamper ražo novatoriskas jumta teltis un āra iekārtas, kas izstrādātas speciāli automašīnām un kemperiem. Telts uz jumta ir sapnis par māju kokā. Mobīla māja kokā vai uz automašīnas jumta vai kempera jumta, māja – telts ļaus Jums katru nakti izveidot nometni, apstājoties, tur kur vēlaties.

Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX