+371 22040424info@ikamper.lv

Kemperis | Vinila tents kemperim

Vinila tents ir papildus aizsardzība no lietus Jūsu SKY4X, kas piestiprināta uz automašīnas vai kempera jumta. Vinila tentu var piespraust zem pārvalka ļoti lietainās un vējainās dienās, atstājot Jums siltumu un mājīgumu iekšpusē. Ar vinila tentu Jūs nodrošināsiet komfortu, uz automašīnas vai kempera jumta piestiprinātajā SKY4X teltī, arī vējiem un lietiem bagātās dienās. Caurspīdīgais vinils ļaus Jums apbrīnot dabas skaistumu no kempera vai automašīnas jumta telts – SKY4X un tajā iekļautie virves un mieti dod tai papildus stabilitāti. Vējainā laikā stabilitāte ir svarīga, lai nodrošinātu komfortu pie automašīnas vai kempera jumta piestiprinātajai SKY4X teltij un Jums. Vinila tents izmanto to pašu ravējslēdzi, ko tents un papildus istaba, tādēļ vienlaicīgi tos nebūs iespējas izmantot. Uzmanīgi plānojiet kurus papildus elementus vēlaties izmantot pie Jūsu automašīnas vai kempera jumta piestiprinātās SKY4X telts.

Ikamper ražo novatoriskas jumta teltis un āra iekārtas, kas izstrādātas speciāli automašīnām un kemperiem. Telts uz jumta ir sapnis par māju kokā. Mobīla māja kokā vai uz automašīnas jumta vai kempera jumta, māja – telts ļaus Jums katru nakti izveidot nometni, apstājoties, tur kur vēlaties.

Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX